Balık Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Balık Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Balık

Yeniay sizin sosyal ortamınızda gerçekleşeceği için yeni arkadaşlıklar yeni sosyal çevre gibi konular gündemde olabilir. Ocak ayının ortasından itibaren kariyerle alakalı konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay sizin flört aşk çocuk konularını anlatan evde gerçekleşeceği için aşk, flört belki de çocuklarla alakalı olan durumlar aydınlanabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız şahane bir zaman dilimidir. Size hayran olan kişiler duygularını ize açıklayabilirler. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber bol bol dışarı çıkıp, eğlenebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.