Balık Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Balık Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Balık

Ay başında maddi konular ile ilgili yeni girişimler yapabilirsiniz. Mülk edinebilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren kendinizi daha güzel ve özel hissedebilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren amaçlarınız için çabalayacak gücü kendinizde bulabilirsiniz. Sadece bu dönemde fevri hareket etmemeye dikkat edin. 20 Nisan itibariyle eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kısa seyahatler gündeme gelebilir. 30 Nisandan itibaren ise aile içinde önemli konuşmalar yaşanabilir. Ay sonunda kardeşlerinizin veya kuzenlerinizin hayatı değişebilir.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.