Balık Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Balık Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Balık

Bu ay başından itibaren kendinize olan güveniniz artabilir. Ayın 11’inden itibaren maddi konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Mülk edinme şansınız da olacaktır. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise aile hayatınızda bazı karışıklıklar yaşanabilir. Ebeveynleriniz iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. 15 Mayıs civarında eğitimleriniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mezun olabilirsiniz. 21 Mayıs itibariyle ailenize ve evinize odaklanabilirsiniz. Ebeveynleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra maddi konularda daha fazla efor harcayabilirsiniz. Para kazanmak için daha çok çabalayabilirsiniz. Ay sonu ise yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.