Balık Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

28 Ekim 2022

Balık Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yakın çevre, kardeşler ile ilgili iletişiminiz artabilir. Eğitim ile ilgili ani kararlar verebilirsiniz. Var olan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa yolculuklarınız artabilir, trafikte dikkatli olmanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar dikkat çekici olabilir. Adınızdan söz ettirecek projeler yapabilirsiniz. Annenizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili konular dışında başka konularla ilgilenmeyebilirsiniz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.