Balık Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Balık Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, 5 Kasım’da yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yeni kaynaklar arayabilirsiniz. Aynı gün itibariyle sosyal çevreniz ile ilişkileriniz güzelleşmeye başlıyor. Sosyal çevrenizden yeni bir aşk başlayabilir. 6 Kasım’dan itibaren daha derin düşüncelere dalabilirsiniz. İnançlarınız, vizyonunuz hakkında konuşabilirsiniz. 19 Kasım civarında yakın çevreniz ile ilgili önemli gündemler oluşabilir. Size oldukça yakın olan birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz, bu kişi kuzeniniz veya çok yakın bir arkadaşınız olabilir. 22 Kasım itibariyle kariyerinize odaklanıyorsunuz! Daha fazla çalışabilirsiniz. Kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle kariyeriniz ile ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Başka kariyer imkanlarını düşünmeye başlayabilirsiniz.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.