Balık Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Balık Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Balık

Ay başından itibaren ailenize odaklı olacaksınız. Evinizde aileniz ile vakit geçirebilirsiniz. 13 Haziran itibariyle taşınma kararı alabilirsiniz. 14 Haziran civarında kariyerinizde önemli değişimler yaşanabilir. Terfi alabilirsiniz. 21 Haziran itibariyle aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yeni flörtler edinebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle evinizi dekore edebilirsiniz. Aileniz ile sorunlarınızı da çözebilirsiniz. 29 Haziran civarında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz!

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.