Balık Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Ağustos 2022

Balık Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay yeni ilişkiler kuruyorsunuz. Tanıyacağınız yeni insanlar size yeni bir vizyon katarken aynı zamanda keyifli vakitler geçirmenizi de sağlayacaktır. Beklemediğiniz bir anda ortaklık teklifi alabilirsiniz. Sizi şaşırtacak olan bu gelişmeyi değerlendirmek için acele etmeyin ve ayın bitmesini bekleyin annem. Motivasyonunuzun yüksek olduğu ve fark edildiğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. Kendinize olan özgüveniniz artarken insanlardan duyacağınız iltifatlar neşenizi artırabilir. Borçlarınızın kapandığı bir döneme giriş yaparken yeni bir işe adım atabilirsiniz. Girişeceğiniz yeni işinizde güzellikler sizi bulacaktır.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.