Balık Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

Balık Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay ortaklı bir işe girebilir ve yeni sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda şansınızın artacağı ve tıkanan yolların açılacağı bir döneme giriyorsunuz. Gelirinizde yaşanacak artışla beraber artık yaptığınız işlerin sonuç verdiğini görebileceksiniz. Eğer yurtdışı bağlantılı bir konu için çaba gösteriyorsanız bu ay önünüz açılacak ve krizler son bulacak. Ayın sonuna doğru biraz agresif ve sinirli olabilirsiniz. Aile içinde gergin ve aksi tavırlarınız ailenizi üzebilir bu nedenle biraz daha sakin kalmanızı ve olaylara karşı abartılı tepkilerden kaçınmanızı öneririm annem.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.