Balık Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

30 Kasım 2021

Balık Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Ay başında kariyeriniz ile ilgili önemli gündemleriniz olacak. İşiniz ile ilgili çözemediğiniz meselelerde artık çözüm bulabileceksiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. 13 Aralık itibariyle kendinizi çok daha çalışkan hissedebilirsiniz. İşinizde daha fazla emek gösterebilirsiniz. Aynı gün itibariyle arkadaş çevrenizde daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Dostlarınıza kendinizi anlatmak isteyebilirsiniz. 19 Aralık’ta eviniz ile ilgili bir gündeminiz olabilir. Taşınma kararı alabilirsiniz. Aileniz ile bir sorununuz var ise bunu çözebilirsiniz. 20 Aralık’tan itibaren arkadaşlarınızın size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız ile aranıza kara kedi girebilir. Eski arkadaşlarınız ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. 21 Aralık itibariyle ise odağınız sosyal hayatınıza kayabilir. Daha fazla sosyalleşmek isteyebilirisiniz. Ayrıca gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte çok şanslı olacaksınız. İsteklerinizi elde etmek için fırsatlar bulacaksınız. Bu süreçte kilo alabilirsiniz dikkat edin.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.