Balık Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

Balık Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sosyal gruplarınız,  arkadaş çevreniz, projeleriniz, rüyalarınız, endişelerinizle gireceğiniz bir hafta olacak. Daha çok insanla iletişim kurabilmek, gruplar arası etkin olmak için teknolojiyi kullanacaksınız. Ailenize sevginizi göstermek isteyeceksiniz. Yalnız kalmak kendinizi dinlemek isteyeceksiniz. Mantığınızı ve hislerinizi kullanarak kendi ideallerinizi gerçekleştirmek adına istikrarlı davranmanız size yarar sağlayacaktır. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle iletişim içinde olmaya özen göstermelisiniz. Arkadaş gruplarınız içerisinde alma verme dengesine dikkat etmelisiniz. Kendinizi yetersiz görme eğiliminde olabilirsiniz. Görmezden geldiğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkarma ve kullanma cesaretiniz olacak. Kısa yolculuklarda sosyalleşebilir, gruplar arasında etkinlik gösterebilirsiniz. Deneyimlerinizi paylaşacaksınız. Arkadaş gruplarınız içerisinde kendinizi farklı algılayabilirsiniz. Geçerliliği olan projelerinizle sosyal platformda ilgi çekebilirsiniz. Farklı, orijinal fikirlerinizi paylaşmak, ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Evinizle ilgili işlerde ve aileniz ile ilgili konularda bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Uzun süreli bir etki değildir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.