Balık Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Balık Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu değişim isteğiniz, ortaklaşa gelirleriniz, ödemeleriniz ve alacaklarınız ve miras konularınız oluşturacak. Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için desteğe ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Ortaklarınız ya da ikili ilişkilerinizde uyumlu davranacaksınız. İlişkilerinizde mükemmelliyetçi davranabilirsiniz. Yeterli sorumluluk üstlenmediğinizi düşüneceksiniz. İkili ilişkilerinizde güven duyma ihtiyacınız olacak. Kazancınız sizi tatmin etmeyebilir. Finansal kaynaklarınızı yönetme konusunda destek isteyebilirsiniz. Krizleri çözerken diplomatik davranacaksınız. Kendi fikirleriniz konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Eğitim alıyorsanız çalışmanız gerekecek. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kendi değerinizi fark etmek ilerlemenize katkı sağlayacaktır. Finansal kaynaklarınızla ilgili stratejik düşünmeniz gerekebilir. Ortaklaşa kaynaklarınızla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.