Balık Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ocak 2024

Balık Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kariyeriniz, statünüz, başarılarınız, toplumdaki imajınız bu hafta sizi meşgul eden konular olacak. İletişim dilinizi kullanarak kariyerinizde ivme yaratabilirsiniz, yeter ki motivasyonunuz başka alanlara kaymasın. Hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda teknolojiyi kullanabilirsiniz. İletişim tarzınız özgün olacak. Arkadaş gruplarınızda sorumluluk alan siz olabilirsiniz. Sorumluluk almanız gerekiyorsa tereddüt etmeyin. Finansal kazanımlarınızı tek başınıza yapacak, arkadaşlarınızın desteğini almak istemeyeceksiniz. Başarılı olmak, kendinize güven duymak ve para kazanma gibi konulardaki korkularınızı yenebilirsiniz. Sosyal çevrelerinizi iletişiminiz sayesinde genişletebilirsiniz. Aklınızdakileri projelendirmek için harekete geçmelisiniz. Kendinizi engellemeyin ve önünüze çıkan fırsatları değerlendirin. Arkadaşlık ilişkilerinizde yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.