Balık Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Balık Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta arkadaş gruplarınızla vakit geçirirken bazı kıskançlıklar ve düşmanlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat veya badana boya işlerine girişebilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden gelecek parayla keyfiniz yerine gelebilir. Aşk hayatınızda aldığınız hazzın artacağı bir haftadasınız. Borçlarınız nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizden birinin sağlık problemi yaşaması canınızı sıkabilir fakat ciddi bir durum olmayacaktır. Parayla ilgili konularda güvenmediğiniz borsalara yatırım yapmamanızı öneririm annem çünkü hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu olabilir. Haftanın sonuna doğru inzivaya çekilerek yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.