Balık Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Balık Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Balıklar;

Bu hafta zihniniz sürekli kendiniz hakkında çalışıyor ve odak noktanız sizsiniz. Biraz kendinizi halsiz hissedebilirsiniz fakat zihniniz ve iletişiminiz mükemmel çalışabilir. Eşiniz sizinle çok fazla vakit geçirmek isteyebilir, eşinizin odak noktası siz olabilirsiniz. Ortağınız sizinle çok fazla konuşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyebilir. Çocuğunuzun yüksek eğitimi ile ilgilenebilirsiniz. Manevi olarak kendinizi çok iyi hissedebileceğiniz gibi ayaklarınızın yerden kesilmesi takdirde haya kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.