Balık Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

5 Haziran 2022

Balık Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kardeşlerinizden alacağınız güzel haberler sizi de mutlu edebilir. Hafta içinde anlaşamadığınız veya düşmanlık beslediğiniz kişilere karşı net bir tavır sergilemekte zorlanabilirsiniz. Aile değerlerinizin odak noktanız haline geldiği bu haftada birbirinizin yaralarını sarmak iyi gelecek. Aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınız tarafından destek görerek sevileceksiniz. Ani tatil planlarına hazır olun.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.