Balık Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Şubat 2023

Balık Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken sosyal çevreniz, hedefleriniz, arkadaş gruplarınız gündemde olacak. Çevrenizdeki insanlara karşı duyarlı olacaksınız. Gruplar içinde fikirlerinizi dile getirmekten, işbirliği yapmaktan keyif alacaksınız. Özgür düşünecek, bireysel çalışmak isteyeceksiniz. Görünüşünüze dikkat edeceksiniz. Fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda fikrinizi açıklamaktan, bilginizi paylaşmaktan memnun olacaksınız. Kendinizi arkadaş gruplarınız aranızda güçlü hissedeceksiniz. İnsanların ilgilenmediği konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda refah içinde olmak, evinizin konforunda yaşamak isteyeceksiniz. İkametinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.