Balık Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Balık Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken dış görünüşünüz, motive olduğunuz şeyler, hayat amacınız gündeminizi oluşturacak. Sezgilerinizi günlük hayatla birleştirirseniz, kendinizi daha iyi ortaya çıkaracaksınız. Özgür düşünmeniz ve pozitif enerjinizle yeni fikirler üretebilirsiniz.  Cesaretinizi ve gerçekçi yaklaşımınızı ortaya koymalısınız. Değişikliklere kolay adapte olacaksınız. Finansal anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Eviniz ve ailenizin güvenliğini önemseyecek, sevdiklerinizi korumak isteyeceksiniz. Ailenizle birçok fikrinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Hayatın güzelliklerini yaşamak için maddi kaynaklarınızı geliştirmek isteyeceksiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizden kazanç sağlayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.