Balık Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Balık Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnançlarınız, farklı kültürler ve insanlar, uzak yerlere seyahatler haftanın gündeminde olacak. Arkadaşlarınızın arasında farklı tarzınızla dikkat çekeceksiniz. İkili ilişkilerinizde ayrıntılara takılmayın, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarın. Farklı kültürler ve insanlar ilginizi çekerken, empati  yeteneğinizi kullanacaksınız. Başkalarını mutlu etmek için kendi ihtiyaçlarınızdan vazgeçmeyin. İlişkilerinizde uyumlu olduğunuz kadar tarafınızı belli etmek istemeyebilirsiniz. Rekabetçi yanınız ortaya çıkabilir. Güvendiğiniz kişilere danışarak iş yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, alışkanlıklarınızı değiştirmek için güçlü ve farklı gördüğünüz kişilerle arkadaşlık yapabilirsiniz. Kendi tarzınızla kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. İnandıklarınızla ve öğrendiklerinizle mesleğinizde ilerleme gösterebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz açığa çıkacak. Emin adımlarla ilerlemek istiyorsunuz ancak, tereddüt etmenize gerek yok.  Enerjinizi kişisel gelişiminize harcarken yakın çevrenizle iletişiminizi aksatmayın. Tarzınız ve fikirleriniz değişebilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.