Balık Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Balık Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Aldığınız eğitimleri gözden geçirebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz tazelenebilir. Kendinizi yenilemek adına yeni eğitimler alma kararı verebilirsiniz. Para kazanımları gündeminize gelebilir. İletişim kısmında zorluk yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz kendinize olan güveninizi farklı değerlendirebilir. İlişkilere bakış açınız değiştiği için çevrenizin tepkisi ile karşılaşabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.