Balık Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Balık Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Haftanın ilk günü ile eviniz ve aileniz ile ilgili yeni şart ve durumlar oluşabilir. Taşınma kararı alabilirsiniz. Hafta sonu ile birlikte iletişim problemleriniz artık sonlanacak. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalardan kurtulabilirsiniz. Fakat aynı günler itibariyle rüyalarınız sizi sıkabilir. Ayrıca süregelen hastalıklarınızın sorumluluğunu alarak tedavi sürecine girebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.