Balık Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Ekim 2022

Balık Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ortamlarda konuşmalarınızla dikkat çekerek başlıyorsunuz. Kendinize güvenen tavrınız insan ilişkilerinize de yansıyacak. Bazı arkadaş gruplarında anlaşılmakta ve kabul görmekte zorlanabilirsiniz fakat sizin karizmanızı hiçbir şey bozamaz. Haftanın ortasına doğru aile büyüklerinizden ve özellikle babanızdan maddi destek görebilirsiniz. Para ile ilgili konularda eliniz rahatlarken yeni işlere adım atmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.