Balık Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ocak 2024

Balık Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta arkadaşlarınız, sosyal çevreniz,  haberleşme ağınız, kısa yolculuklarınız gündem konularını oluşturacak. Daha fazla sosyal ortamlarda bulunacak, dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek adına çalışmalar yapacak ve arkadaşlarınızın görüşlerinden faydalanacaksınız. Fikirlerinizi uygulamanız için büyük düşünmeniz gerekebilir. Sosyal medyayı daha fazla kullanabilir, yeni fikirler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla planda olmayan seyahatler söz konusu olacak. Fikirlerinizin arkadaşlarınız tarafından desteklenmesini isteyebilirsiniz. Kendinizi net bir şekilde ifade etmeye ihtiyacınız olacak.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.