Balık Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Balık Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Balıklar ve Yükselen Balıklar,

Bu haftanın öncelikli konusu, kimliğiniz, imajını, para, değer, kardeşler, kuzenler, eğitim, yakın çevre, seyahatler ve iletişim konuları olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını kardeşler, kuzenler, yakın çevre, iletişim, eğitim, seyahatler alanında deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında yenilikler olabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz, farklı yerlere seyahatlere çıkabilirsiniz, yaptığınız işleri yayınlayabilirsiniz. Satürn retrosunu arkadaş çevreniz, kariyerden kazandığınız para, sosyal çevre, organizasyonlar ile ilgili olarak deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizle ilgili değişikler gündeme gelebilir, kariyerden kazandığınız parada yapısal değişiklikler olabilir.

Maddi konularla ilgili olarak yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bunu yaparken ailenizin desteğini alabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda yakın çevreniz vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilirsiniz. İlişkiniz varsa seyahatler gündeme gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.