Balık Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Balık Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Balıklar;
Bu hafta sosyal çevrenizle beraber eğitimler, seyahatler gündeme gelebilir. Zihninizi yoran, kapalı kalmış konularda kalıcı kararlar verebilirsiniz ve belki de bu kararlar doğrultusunda sosyal çevrenizde memnun olmadığınız insanlarla ilişkinizi kesebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz kardeşiniz ya da yakın dostlarınız var ise görüşmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu hafta tüm hayatınızı etkileyecek şans ve fırsatlar karşınıza çıkabilir, bu hafta parlıyorsunuz diyebilirim. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber tüm hayatınızı etkileyen bir şifa söz konusu, iyi değerlendirin.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.