Balık Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Balık Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Balıklar ve Yükselen Balıklar,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı kendi iç dünyanız olacak. Yalnız kalmak isteyebilir, ruhunuzun sesini dinleyebilirsiniz ve bu yalnızlıktan çok keyif alabilir, ilham alabilir ileride bunu projelere dönüştürebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla maddi konularda agresif enerjiler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu hafta arkadaş ve para konularını çok bir arada tutmamakta fayda var. Onlardan borç almak ve vermek için uygun bir zamanda değilsiniz.  Size değer vermediklerini düşünebilirsiniz ve bu konuyla ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, bu terfi olabileceği gibi kariyer vasıtasıyla tanıdığınız biriyle aşk yaşamaya da başlayabilirsiniz. Ayrıca hiç beklemediğiniz bir anda iş teklifi de alabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa ilişkiniz boyut değiştirip daha ciddi bir yola girebilirsiniz.

Kalabalıklara adınızı duyurabileceğiniz projeleriniz için artık bir yapı, sistem oluşturabilir ve yavaş yavaş hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Balık, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.