Balık Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Balık Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

BALIK

Haftanın ilk günü fiziksel ve ruhsal sorunlarınızdan kurtulmak için tedaviye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza kavuşmak için sorumluluk alabilirsiniz. Salı günü yurtdışı ile ilgili önemli kadersel gündemleriniz olabilir. Cuma günü civarında maddi konular ile ilgili önemli yenilikler yapabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Cumartesi günü özgüveniniz zedelenebilir. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Pazar günü ise maddi konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Gelir- giderlerinizi inceleyebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.