Balık Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Şubat 2023

Balık Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduğunuz değerler, kazançlarınız ve beslenme şeklinizi organize edeceğiniz bir haftaya başlayacaksınız. Kendi değerinizi ortaya koyacak ve finansal konularda destekleneceksiniz. Kendinizi her koşulda değerli ve bolluk içinde hissedebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. İletişim kurmaktan kaçınabilir, spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumluluk alıp başarısız olmaktan çekinebilirsiniz. Sezgilerinize ve derin düşünme şeklinize güvenebilirsiniz. Rüyalarınızda artış olabilir. Duygusal ve kolay etkilenen bir ruh haliniz olabilir. Kendi yeteneklerinizi ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara yardımcı olacaksınız. Her şeyin iyi yönünü düşünmeye çalışacaksınız, kendinizi kandırmamaya dikkat edin. Maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal konularda başkalarına tavsiye vermeniz daha yararlı olacaktır.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.