Balık Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Mart 2023

Balık Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Maddesel güvenliğiniz, kişisel değeriniz, finansal kazanımlarınız, yaratıcılığınızı kullanmanız, keyif aldığınız işler haftanın gündemini oluşturacak. Düşünceleriniz para kazanma konularında olacak. Hayatınızı keyifli yaşamak için maddi kazanım elde etmek isteyeceksiniz. Finansal konularda şanslı olacaksınız. Kendinizi ispat etmek için çalışacak ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaksınız. Kendi enerjinizi düşürmeyin. Daha iyi anlaşılmak adına farklı bir üslup kullanabilirsiniz. İnsanları etkileyecek enerjiniz olacak. Açık fikirli olmanız hoşa gidecektir. Araç alma ya da değiştirme söz konusu olabilir. Kendinizle barışık olmanız flörtlerinizle ve çocuklarınızla ilişkilerinize yansıyacak. Sezgilerinizi, bilginizle birleştirirseniz farkınızı ortaya çıkaracaksınız.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.