Balık Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Balık Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ailenizden gelecek maddi ve manevi destekler yaralarınızı sarmanızda ve kendinizi daha iyi hissetmenizde önemli bir rol oynayabilir. Kırıcı konuşmalara girmemek ve sinirlenmemek için bu hafta biraz daha yalnız kalmaya çalışın annem. Patronunuzla gireceğiniz bazı tartışmaların sonunda yeni fikirlerinizin size şans getirdiğini ve gelirinizin arttığını göreceksiniz. Haftanın sonuna doğru aile içinde oluşacak yeni gelişmeler sizi mutlu edecektir. Arkadaşlarınızla maddi konularda bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorlanabilir kendinizi yıpratabilirsiniz, dikkat edin annem.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.