Balık Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Balık Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu çocuklarınız, keyif aldığınız konular, hobileriniz, romantik ilişkileriniz oluşturacak. Yakın çevrenizden yanıltıcı bilgiler edinebilirsiniz. Gerçekle hayal karışabilir. Çalışma alanınızda iletişimle ilgili sıkıntılar oluşabilir. Bilgi alışverişinde zorlanmalar olabilir. Çocuklarınıza düşkünlüğünüz artabilir. Evde eğlenceli hobiler edinebilirsiniz. Partnerinize karşı kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmak isterken kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz. Aşık olmak ve ait hissetmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirirken eğlenceli zamanlar yaratabilirsiniz. Rahat hissettiğinizde yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınıza ve romantik ilişkilerinize karşı objektif davranamayabilirsiniz. Ya eleştirel ya da korumacı davranabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Odaklandığınızda başarıyı yakalayabilirsiniz. Yalnız iseniz yakın çevrenizden biri ile iletişime geçebilirsiniz. Çalışma alanındaki hareketliliğiniz aniden yavaşlayabilir. Teknoloji ile ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.