Balık Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Eylül 2022

Balık Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya ilişkilerinizde yaşanacak pozitif gelişmelerle başlıyorsunuz. Uzun zamandır görüşmediğiniz ve daha önce iş yaptığınız birinden haber alabilirsiniz. Yeni bir iş sözleşmesi gündeminize gelebilir. Yenilikler size şans getirirken bolluğunuzun ve bereketinizin artacağı bir süreç de yaşayabilirsiniz. Ailenizle bazı konular karşısında tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Parayla ilgili konularda ödemelerinize ve borçlarınıza odaklandığınız bir süreçten geçebilirsiniz. Gelir-gider dengenizi iyi yönettiğiniz sürece sıkıntı yaşamazsınız annem.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.