Balık Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Balık Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Balıklar ve Balıklar:

Bu hafta yakın çevrenizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Araç almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz ya da satabilirsiniz. Ayrıca yeni bir eğitime başlamak gibi bir planınız varsa bu hafta bunun kararını verebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir, evlilik kararı alabilirler. Arkadaşlarınızdan beklemedik destekler alabilirsiniz. Zihniniz ailevi konularda olacak.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.