Balık Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Balık Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık, Hafta başından itibaren gelecek hedefleriniz, hayalleriniz ile ilgili mücadele edecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Geleceğinizin sorumluluğunu alabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılmalar artabilir. Birbirinizi anlamadan küsmeyin, darılmayın. Cumartesi günü ise geleceğiniz ile ilgili önemli kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Pazar günü itibariyle arkadaşlarınız ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ayrıca yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz. Aynı gün ise kabuslar görebilirsiniz. Bu kabuslar zihninizde kalıp, sizi rahatsız edebilir, ayy bu haberci rüya mıydı, başıma bu mu gelecek diye panik yapmayın annem.

 

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.