Balık Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Nisan 2023

Balık Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu hobileriniz, yaratıcı yetenekleriniz, romantik ilişkileriniz ve çocuklarınız oluşturacak. Meraklı olacak, bilginin peşinden gideceksiniz. Eğlenceli projeler ve kısa yolculuklar ilginizi çekecek. Çocuklarınızla iyi vakit geçirecek, onlarla birlikte olmayı önemseyeceksiniz. Sorumluluk almaya ve çalışmaya yatkın olacağınız bir hafta olacak. Dışa dönük olmak ve işlerinizi iletişimle halletmek durumunda kalacaksınız. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda ilişki kuracaksınız. Farklı bilgiler edinmek ve enerjinizi bu yönde sarf etmek hoşunuza gidecek. Ailenize karşı duygusal bağınız artacak ve yardımcı olacaksınız. Manevi değerleriniz öne çıkacak. Duygusal ilişkilerinizi ve paranızı kontrol altında tutmaya çalışmanız sizi zorlayacaktır.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.