Balık Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Balık Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Aile içi ilişkiler aktivite alanınızı oluştururken, ailenizin gelir kaynaklarını arttırma konusunda iletişim becerinizi kullanarak destek olabilirsiniz. Bu desteği sağlarken arkadaşlarınızla fikirsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ancak kendinize güvenir ve hoşgörülü olursanız büyüme şansı elde edebilirsiniz, yalnız dikkat edin bu size kilo olarak da dönmesin. Hayata bakış açınız tamamen değişiyor. Bu konu inançlarınızla ilgili olabileceği gibi yeni bir eğitim alma ya da yurtdışına taşınma da olabilir. Hayata daha sorgulayıcı bakacak ve gerçeğin peşinden koşacaksınız.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.