Balık Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Balık Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnançlarınız, dünya görüşünüz, ufkunuzu genişletmek, uzak yerlere seyahatler, farklı kültürler bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Hayata bakışınız, felsefeniz ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Akademik konular gündeminize gelebilir.  Farklı kitaplar okumak, yeni yerleri keşfetmek için planlar yapabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Görünümünüzü fikirlerinize göre şekillendirmek isteyebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Enerjinizi araştırmaya harcarken bilginizi yayma konusunda biraz daha tembel davranabilirsiniz. Yeni tanıdığınız ve farklı gördüğünüz kişilerle iletişim kurmayı tercih edeceksiniz. Araştırmaya dayalı işlerde çalışıyorsanız sizin için verimli bir hafta olacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hem bilginizi hem enerjinizi birleştirebilir, güzel işlere imza atabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.