Balık Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Balık Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık,

Hafta başı ve hafta sonu her şey akışta gibi gözüküyor. Hafta ortası özellikle Çarşamba günü sosyal çevreniz ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde enerjinizi harcayıp ertesi gün ise arkadaşlarınız ile olduğunuz için keyif duyabilirsiniz. Perşembe günü şifa çalışmaları için para harcamak isteyebilirsiniz. Geri plana attığınız konular ile birlikte öz değerinizi fark edip, keşfedebilirsiniz. Cuma günü ise aniden uzak yerlere seyahat etme isteğiniz gelebilir. Hiç bilmediğiniz ve görmediğiniz bir şehri görmek isteyebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.