Balık Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Balık Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Haftanın ilk günü hayatınızın gidişatı ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Salı günü kabuslar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca kontrol edemediğiniz konular sizi zorlayabilir. Çarşamba günü bir hayalinizin gerçekleştiğinin haberini alabilirsiniz! Ayrıca dış görünüşünüzde istediğiniz bir değişikliği yapabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde güçlenebilirsiniz. Sözünüzü daha fazla dinletebilirsiniz. Pazar günü itibariyle maddi konuları daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Gelir, gider dengenizi kurmak için kararlar alabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.