Balık Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Balık Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Kariyer konularında yeni başarılar yolda. Adınızdan bahsettireceksiniz. Maddi konularda iyice uzmanlaşıyorsunuz. Ufkunuz genişliyor, eğitim, seyahat konuları gündeme gelebilir. Kilo alma riskiniz var aman boş verin zaten önümüz kış.  İç görünüzün artacağı, insanlara yardım edeceğiniz bir haftaya başlayacaksınız. Yeni insanlarla bir araya gelmek, seyahat etmek size iyi gelecek. Kariyerinizi planlamak isteyecek, otorite sahibi insanlarla iletişim kuracaksınız. Organizasyon yeteneğinizi kullanacaksınız. Çevrenizdeki insanların yardımını alabilirsiniz. Başarılı olmak isteyecek kendinizi işinize vereceksiniz. Somut kazanç sağlamak adına düşünme ve iletişim konularında daha çok çalışacaksınız. Size keyif veren işlerden maddi kazanç sağlayacaksınız. İyimserliğinizi kısa süreliğine kaybedebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.