Balık Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Balık Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Balık,

Ay Düğümleri eğitim, öğretim, seyahat, yurtdışı, nikah konularınızda kadersel etkiler bırakmaya hazırlanıyor. Nisan ayında Jüpiter Neptün kavuşumu özellikle hayatınızda hayal bile edemeyeceğiniz olaylarda gelişmeler gündeme getirecektir. Ardından tutulmanın etkisiyle evraklar, yakın çevre, kardeşler, eğitim, öğretim gibi konularınız aktif olacak. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte mal varlıklarınız ve paranız aktif gündem olmaya başlayacak. Mayıs ayındaki tutulma yurt dışı bağlantılarınızı, üniversite konularınızı aktifleştirecek ardından Jüpiter’in Retrosu ile beraber paranız ve mal varlıklarınızda sıkıntılar meydana gelebilir. Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu tekrar evraklar, yakın çevre, kardeşler, eğitim, öğretim konularınızda önemli ani olaylara sebebiyet verecek. Ekim ayında tutulma Mayıs ayındaki gibi yurt dışı bağlantılarınızı, üniversite konularınızı aktifleştirecek. Jüpiter’in Retro halinde balık burcuna geçmesi hayatınızdaki birtakım ilişkilerle alakalı ve kendinizle alakalı konularda orantısız bir abartması gündeme gelebilir. Yılın son tutulması üniversite, eğitim, öğretim gibi konularda kesin olayları gündeme getirecek. Jüpiter’in retro halinin bitmesiyle evlilik gibi konularınızda şanslı olup mal varlıklarınızın ve kazançlarınızın artması gündeme gelebilir.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.