Balık Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Temmuz 2022

Balık Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta aşk hayatınızda oldukça ilgili ve romantik olacaksınız. Dış görünüşünüze odaklanarak kendinizde değişiklik yapmak isteyebilir bazı kafa dağınıklıkları yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek ve onun büyüdüğünü görmek bu hafta size en fazla haz verecek şey olabilir. Partneriniz ve arkadaş gruplarınız arasında kalabilirsiniz. Bir taraf başka bir plana sizi dahil etmeye çalışırken diğer taraf bambaşka isteklerde bulunabilir. Bu dönem gelirinizde yaşayacağınız artık size iyi gelirken arkadaşlarınız tarafından savurganlıkla suçlanabilirsiniz. Bazı sağlık sorunlarınızla ilgili ameliyat olmanız gerekiyorsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.