Balık Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Balık Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Balıklar ve Balıklar;

Bu Dolunayda sizi eski bir arkadaşınız bulabilir ve onunla tutkulu bir aşka başlamak isteyebilirsiniz lakin biraz sakin olun, Venüs’ün retrosu hem de bu dolunay sizdeki bazı durumların bitmesine sebebiyet verebilir. Sosyal çevrenizde ve hobilerinizde değiştirmek istediğiniz konular veya kişiler olabilir. Kestirip atmak isteyebilirsiniz. Salı günü geçtiğimiz hafta yaşadığınız şifalanmak istediğiniz konulara tekrar maddi yatırımlar gündeme gelebilir, tekrar üstünden geçip şifalandırabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca yurtdışı, eğitim ve öğretim ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü itibari ile sosyal çevreniz ile alakalı konularda değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay odak boyunca noktanız daha çok arka planda kalmış konular, gizli düşmanlar ve yurt dışı olabilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.