Balık Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Nisan 2023

Balık Burcu (17-23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişiminiz, kısa yolculuklarınız, düşünceleriniz ve haberleşme ağınız ile geçecek bir hafta olacak. Yakın çevrenizle iletişimde sempatik ve sakin bir tavır içinde olacaksınız. Sosyal platformlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Doğayla iç içe olacağınız gezilere katılabilirsiniz. İletişim kurarken sezgilerinize ve duygularınıza da yer vereceksiniz. Kardeşlerinize karşı sahiplenici bir tavır içine gireceksiniz. Kendi gücünüzü ortaya çıkarmaktan çekinebilirsiniz. Gizli bilgileri araştırmak isteyebilir, gündelik işlerinizi aksatabilirsiniz. Yazılı anlaşmalar yapacaksanız dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Maillerinizi ya da mesajlarınızı atarken kontrol etmeniz gerekebilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.