Balık Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

15 Ekim 2022

Balık Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Beklemediğiniz bu destek keyfinizi yerine getirecek. Estetik operasyonlar gündeminize gelebilir, bu hafta kendinizi fiziksel olarak değiştirmek isteyebilirsiniz.  Bir arkadaşınız kredisine sizi kefil etmek isterse bu hafta maddi konularda kimseye kefil olmamanızı tavsiye ederim. Arkanızdan konuşarak sizin kuyunuzu kazmaya çalışan insanların kuyuya düştüğünü görebilirsiniz. Hafta sonu farklı kültürlerden insanlarla tanışıp keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeminize gelebilir, tatil planları yapabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.