Balık Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Balık Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemi değişim isteğiniz, alacak, verecekleriniz, ortaklaşa gelirleriniz olacak. Gizemli davranacaksınız. Düşündüklerinizi ifade etmek istemeyeceksiniz. Gruplar içinde farklı tarzınızla merak uyandırabilirsiniz. Güçlü kişilerle arkadaşlık yapmak ihtiyacı hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizi değiştirmeniz gerekebilir. Projelerinize destek bulmak için arkadaş çevrenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinize karşı fedakar davranabilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli olacak, ikili ilişkilerinizde şanslı zamanlar yaşayacaksınız. Farklı kültürleri araştırmak isteyebilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Bilgi edinmek ve yenilenmek isteyeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını almak için biraz sabretmeniz gerekebilir. Sizin kendinizi nasıl gördüğünüz önemli olacak.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.