Balık Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2024

Balık Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde arkadaşlarınız, gruplarınız, projeleriniz, sosyal çevreniz yer alacak. Özgüveninizi kazanarak, kariyerinizde yükselebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda güven sizin için önemli olacak, bazı durumlarda kendinizi kandırmayın. Sosyal çevrenizin desteğini alma şansınız varken, kendinizi kısıtlamayın. Çevrenizi iletişiminiz sayesinde genişletebilirsiniz. Arkadaşlarınızla kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlerken,  hedeflerinizden ayrılmamaya özen gösterin. Çevrenizi ikna etme kabiliyetiniz artacaktır. Kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilir, sınırlarınızı çizebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz konuların üzerine gidebilirsiniz. Kendi derinliğinize inecek, keşfetmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Spiritüel konulara ilginiz artabilir. Kendinize yeni bir alan açacak, kendinizle ilgili yeni keşifler yapacaksınız.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.