Balık Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ağustos 2022

Balık Burcu (15-21 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta enerjinizi kardeşlerinize harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gireceğiniz güç savaşlarında soğuk kanlı ve havalı tavrınız dikkat çekecek. Yapacağınız yeni iş anlaşmaları size yeni fırsatlar getirirken küçük çaplı iş seyahatleri de yapmanız gerekebilir. Haftanın ortasına doğru keyif alacağınız ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz ve harcama yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Doktor işleriniz olabilir fakat sağlığınızla ilgili ciddi bir durum olmayacaktır. Ortaklı bir takım işlere girişebilirsiniz fakat yoğunluk nedeniyle kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Bunu düşünerek kararlarınızı almanızı öneririm.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.