Balık Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Balık Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Balık ve Yükselen Balık,

Haftaya sosyal çevrenizdeki iletişimin değişmesi ve dönüşmesi ile başlıyorsunuz. Ardından zihniniz daha çok şifa çalışmalar yapmak için meşgul olabilir. Ya da dinlenmek ve düşünmek isteyebilirsiniz. Dolunay’ın etkisi ile iş ortamınızdaki problemlerin çözüme kavuşması gerçekleşebilir. Aynı gün sosyal çevrenizde arkadaşlarınız ile vakit geçirmek isteyebilir ve bundan haz duyabilirsiniz. Ardından kardeşlerinizin hayatında şok edici olaylar gerçekleşebilir. Seyahat etmeniz gereken durumlar olabilir ama gidip gitmemek size kalmış. Hafta sonuna doğru tüm algınızı kendi hayatınıza ve hayat motivasyonunuza yönlendirmeye başlıyorsunuz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.