Balık Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Balık Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Balıklar;

Hafta başında daha önce almak istediğiniz fakat alamadığınız eğitimler gündeme gelebilir, belki de yurt dışı ve yüksek lisans konuları ile uğraşabilirsiniz. Ardından kardeşleriniz ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında ise kendi öz değerinizi şifalandırmak için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ardından sosyal çevrenizdeki bazı durumları değiştirmek için irade gösterebilirsiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizde hasta olan birileri var ise onun aniden iyileştiğini duyabilirsiniz. Pazar günü algınız tamamen maddi kaynaklarınız ve öz değeriniz ile alakalı konulara yönelebilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.