Balık Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Balık Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Sosyal grupların içinde yer alabilir, iletişim ağınızı çoğaltabilirsiniz. Farklı kültürlerdeki insanlarla tanışabilirsiniz, yeniliklere açık olacağınız bir hafta olabilir. Ne yapmak istediğiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın akışını değiştirmek isteyebilirsiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.  Açık havada olmak ve gezmek isteyebilirsiniz. Kendi disiplininizi sağlama konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Birçok işi aynı anda yapabilirsiniz, statünüzü aşk hayatınıza tercih edeceğiniz bir hafta olabilir. Ebeveynlerinizden yardım alabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.